Visi jaunumi

Pafbet LAT-EST: “Liepāja” uzvar Rakverē, trešdien ar “Kalev/Cramo”

01.02.2022

Dalīties

Otrdien,  1. februārī, Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas spēlē BK “Liepāja” izbraukumā pārspēja “Rakvere Tarvas” (86:79). Trešdien plkst.19 liepājnieki (4-11) Tallinā spēlēs ar “Kalev/Cramo” (14-2), bet “Latvijas Universitāte” (5-8) izbraukumā tiksies ar “Parnu Sadam” (8-8). Abas spēles varēs redzēt Delfi.ee tiešraidēs.

“Rakvere Tarvas” (4-13) – BK “Liepāja” (4-11) 79:86 (25:18, 47:41, 59:63)

Liepājnieki izbraukumā uz Igauniju devušies bez sasirgušajiem Roberta Bērziņa un Kārļa Šiliņa, kā arī Itāliju karjeru turpinošā Vern4era Koha. Rakverē cīņā ar tabulas kaimiņiem viesi 13. minūtē bija nonākuši zaudētājos ar 23:37, tomēr spēja atspēlēties un otrajā puslaikā jau diktēja spēles scenāriju. Lielākais pārsvars tika sasniegts 38. minūtē (83:70).

Uzvarētājiem nelies pārsvars visos spēles elementos: atlēkušās bumbas 37-31, divpunktnieki 23/38 – 23/43, trīspunktnieki 9/26 – 8/18, sodi 13/19 – 9/13, kļūdas 14-18.

BK “Liepāja” Kārlis Žunda guva 19 punktus, Oskars Hlebovickis 17, Roberts Krastiņš 10.

Rakveres komandai Aleksa Nikoličs guva 17 punktus un izdarīja 9 rezultatīvas piespēle, Igors Josipovičs 14.

**

Vēl otrdien “AVIS Utilitas Rapla” (8-8) – “Tartu Ulikool” (4-12) 78:83 (uzvarētājiem 13 punktus guva Edmunds Elksnis).