Pafbet LAT-EST: “Liepāja” un LU zaudē, ceturtdien “VEF Rīga” pret “Tarvas”

02.02.2022

Dalīties

Trešdien, 2. februārī, Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas spēlē BK “Liepāja” Tallinā zaudēja “Kalev/Cramo” (62:87), bet “Latvijas Universitāte” izbraukumā zaudēja “Parnu Sadam” (56:80). Ceturtdien plkst.19 “VEF Rīga” (līdzšinējā bilance 15-1) savā laukumā tiksies ar “Rakvere Tarvas” (4-13). Spēles varēs redzēt TV4 un sportacentrs.com interneta platformā.

“Kalev/Cramo” (15-2) – BK “Liepāja” (4-12) 87:62 (20:16, 43:29, 67:43)

Igaunijas čempioniem liels pārsvars, sākot no pirmās ceturtdaļas beigām.

Mājiniekiem pārsvars cīņā pie groziem (44-33) un uzbrukumos no tuvās distances (2p. 20/41 – 10/29).

“Kalev/Cramo” komandai Egerts Hallers un Kamari Mērfijs guva 18 punktus.

BK “Liepāja” vienībai Roberts Krastiņš guva 20 punktus, Oskars Hlebovickis 14, Renārs Birkāns 12.

“Parnu Sadam” (9-8) – “Latvijas Universitāte” (5-9) 80:56 (11:11, 39:30, 58:44)

Studenti slikti sāka (0:9), tad atspēlējās un otrās ceturtdaļas sākumā pat izvirzījās vadībā (16:14). 18. minūtē komandas šķīra tikai 2 punkti (28:30), tomēr turpinājumā krietni pārāka bija Pērnavas komanda.

Mājiniekiem milzīgs pārsvars divpunktu metienos (27/44 – 12/33).

Pērnavas komandai Roberts Valge guva 19 punktus, Mihkels Kirvess 16+ 11 atl.

“Latvijas Universitātei” Dāvids Vīksne guva 16 punktus un izcīnīja 13 bumbas, Reinis Avotiņš guva 10 punktus.