Pafbet LAT-EST: BK “Ogre” uzvara Vīmsi, panākumi arī līderu duetam

05.02.2022

Dalīties

Sestdien, 5. februārī, Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas spēlēs “VEF Rīga” pārliecinoši pārspēja BK “Liepāja” vienību (102:71), BK “Ventspils” uzvarēja “Latvijas Universitāti” (68:59), bet BK “Ogre” izbraukumā pārspēja “KK Viimsi” (74:67). Nākamās spēles ar Latvijas komandu līdzdalību paredzētas trešdien, 9. februārī, kad “VALMIERA GLASS VIA” uzņems “AVIS Utilitas Rapla” (sākums plkst.19; TV4 tiešraide), BK “Ventspils” spēlēs izbraukumā Pērnavā, bet “Latvijas Universitāte” viesosies Tartu.

“VEF Rīga” (17-1) – BK “Liepāja” (4-13) 102:71 (24:16, 46:32, 81:55)

Līderi milzīgs pārsvars tālmetienu kvantitātē un kvalitātē: 18/35 – 6/21.

“VEF Rīga” līderis Džeilans Railijs sasniedza divus līgas rekordus – guva 41 punktu (pērn ventspilnieks Kamerons Randls vienā spēlē guva 40 punktus, aizpērn Tartu komandas pārstāvis Kregors Hermets – 39) un trāpīja 11 tālmetienus (no 18). Vēl Rons Karijs guva 18 punktus un izdarīja 8 rezultatīvas piespēles, Artis Ate 14.

Liepājniekiem Kārlis Šiliņš guva 26 punktus, Roberts Bērziņš 13.

BK “Ventspils” (12-1) – “Latvijas Universitāte” (5-10) 68:59 (20:8, 41:29, 53:41)

No pirmās ceturtdaļas beigām līdz pat fināla signālam ventspilniekiem bija 10-15 punktu pārsvars.

Uzvarētājiem Deniss Krestiņins un Guntis Sīpoliņš guva pa 12 punktiem (attiecīgi 10 un 9 atlēkušās bumbas), Linards Jaunzems – 11 punktus.

“Latvijas Universitātei” Ričards Vitoļskis guva 14 punktus, Dāvids Vīksne 13, Edvards Mežulis 11 (13 atl.).

“KK Viimsi” (12-7) – BK “Ogre” (8-8) 67:74 (19:22, 36:34, 54:60)

“Ogrei” pārsvars gandrīz visā mača garumā (16:6 – 6. minūtē, 48:37 – 25.), pretiniekus priekšā uz dažām minūtēm izlaižot tikai pašā mača vidū (31:36 – 19).

“Ogre” pārspēja mājiniekus cīņā pie groziem (51-35) un tālmetienu precizitātē (10/31 – 4/29).

Uzvarētājiem Mats Juciks guva 17 punktus un izcīnīja 9 bumbas, Uģis Pinete – 14, Rihards Zēbergs – 11 punktus, bet Kristaps Dārgais izcīnīja 19 atlēkušās bumbas, atkārtojot līgas sezonas un arī absolūto rekordu.

Vīmsi komandai Rains Veidemans guva 19 punktus, Devins Lī Heriss 15.