U15 Baltijas kauss: Latvijas puiši zaudē Igaunijas U16 izlasei

21.08.2020

Dalīties

Latvijas U15 izlases puiši Tallinā, “Audentes” sporta kompleksā, notiekošo U15 Baltijas kausa izcīņas turnīru sāka ar zaudējumu Igaunijas U16 izlasei – 76:93 (16:26, 38:47, 59:69). Sestdien Latvijas U15 izlases spēlēs ar Igaunijas U15 komandām. Meiteņu spēle sāksies plkst.15:30, puišu – plkst.17:45. Spēļu tiešraides var redzēt Igaunijas Basketbola federācijas YouTube kanālā.

Pēdējā brīdī no līdzdalības turnīrā atteicās Somijas komandas un puišu sabiedrībā vakanto vietu ieņēma Igaunijas U16 izlase. Cīņā ar gadu vecākajiem pretiniekiem Latvijas U15 izlase pirmajā puslaikā vienubrīd nokļuva zaudētājos pat ar 17 punktu starpību (28:45 – 18. minūtē), pēc lielā pārtraukuma izlīdzināja spēles gaitu un rezultātu (57:57 – 28. minūtē), tomēr jau līdz trešās ceturtdaļas beigām mājinieki atguva komfortablu pārsvaru.

Latvieši pārliecinoši uzvarēja cīņā pie groziem (57 – 37), taču no pretiniekiem atpalika metienu precizitātē (2p.22/50 – 26/41, 3p. 5/25 – 9/28), kā arī biežāk kļūdījās (22-15).

Krišjānis Āboltiņš guva 16 punktus, Edvards Egle 12.

Puišu turnīra otrajā spēlē Igaunija – Lietuva 79:75.

Meiteņu turnīrā piedalās tikai trīs Baltijas valstu izlases. Latvijas komanda cīņā iesaistīsies sestdien. Pirmajā dienā Igaunija – Lietuva 69:60.