Visi jaunumi

Basketbols TV: nepalaid garām!

30.01.2023

Dalīties

Basketbola spēļu tiešraides populārākajos TV kanālos no 31. janvāra līdz 5. februārim

OTRDIENA, 31. JANVĀRIS

LBS YouTube, 18:30: SBK Liepāja – BJBS Rīga/Juniores (Betsafe WBBL)

LBS YouTube, 18:30: BA Turība – BK Jelgava (Ramirent NBL)

Sportacentrs.com, 19:00: BK Liepāja – VALMIERA GLASS VIA (Užavas kauss, pusfināla 1. spēle)

TV3 Sport2 19:20: Rytas – Bachcesehir College (Čempionu līga, 1/8)

TV3 Sport3 19:20: Cluj Napoca – Lietkabelis (Eiropas kauss)

TV3 Sport 19:30: Fenerbahce – Olympiacos (Eirolīga)

TV3 Sport Open 19:40: AX EA7 Milan – Baskonia (Eirolīga)

TV3 Sport2 21:30: Barcelona – Maccabi (Eirolīga)

 

TREŠDIENA, 1. FEBRUĀRIS

TV3 Sport 2:30: LA Lakers – New York Knicks (NBA)

TV3 Sport Open 18:50: Prometey – Joventut (Eiropas kauss)

Sportacentrs.com, 19:00: BK Ventspils – VEF Rīga (Užavas kauss, pusfināla 1. spēle)

TV3 Sport 19:15: Anadolu Efes – Žalgiris (Eirolīga)

LBS YouTube, 20:00: BJBS Rīga/Jugla – BK Jelgava/BJSS (Pullman LSBL)

TV3 Sport Open 21:00: Alba Berlin – AS Monaco (Eiropas kauss)

TV3 Sport 21:30: Real Madrid – Panathinaikos (Eiropas kauss)

 

CETURTDIENA, 2. FEBRUĀRIS

TV3 Sport 2:30: Brooklyn Nets – Boston Celtics (NBA)

LBS YouTube, 19:30: RSU/VEF Rīga – DSN/KPBA (Ramirent NBL)

TV3 Sport, 21:30: Barcelona – Bayern (Eirolīga)

TV3 Sport3, 21:30: Valencia – Maccabi (Eirolīga)

TV3 Sport Open, 21:30: AX EA7 Milan – Crvena zvezda (Eirolīga)

 

PIEKTDIENA, 3. FEBRUĀRIS

TV3 Sport 5:00: LA Clippers – Milwaukee Bucks (NBA)

LBS YouTube, 19:00: RSU – Daugavpils Universitāte (Betsafe WBBL)

Delfi.ee 19:00: Tarvas – BK Ogre (Pafbet LAST-EST)

Delfi.ee 19:30: Keila KK – BK Liepāja (Pafbet LAST-EST)

LBS YouTube, 19:30: Kandava/Anzāģe – Spars/Ventspils Augstskola (Ramirent NBL)

LBS YouTube, 19:30: Grobiņa – Bauska (Ramirent NBL)

LBS YouTube, 19:30: BK Talsi – Spars/Ventspils Augstskola (Ramirent NBL)

TV3 Sport, 19:45: Žalgiris – Partizan (Eirolīga)

TV3 Sport2, 19:45: AS Monaco – Real Madrid (Eirolīga)

LBS YouTube, 20:00: VEF BA Valkā – BS Ogre (Ramirent NBL)

LBS YouTube, 20:00: OC Limbaži  – Bertānu Valmieras BS (Ramirent NBL)

LBS YouTube, 20:00: BK Līvāni/BJSS – LU/BS Rīga (Ramirent NBL)

TV3 Sport3, 20:45: Olympiacos – Anadolu Efes (Eirolīga)

TV3 Sport Open, 21:15: Baskonia – Panathinaikos (Eirolīga)

 

SESTDIENA, 4. FEBRUĀRIS

TV3 Sport 2:30: Phoenix Suns – Boston Celtics (NBA)

LBS YouTube, 12:00: RSU-2 – Jūrmala (Pullman LSBL)

LBS YouTube, 14:00: SBK Liepāja – Daugavpils Universitāte (Betsafe WBBL)

LBS YouTube, 14:00: Gulbenes Buki/BJSS – RTU (Ramirent NBL)

TV4, sportacentrs.com 15:00: Latvijas Universitāte – Tallinna Kalev/Audentes (Pafbet LAST-EST)

Delfi.ee 17:00: Parnu Sadam – VALMIERA GLASS VIA (Pafbet LAST-EST)

Sportacentrs.com 18:30: BC Prometey – Kalev/Cramo (Pafbet LAST-EST)

TV3 Sport Open 18:55: Joventut – Baxi Manresa (Spānija, ACB)

Best4sport TV 20:55: Tezenis Verona – Nutribullet Treviso (Itālija, A1)

 

SVĒTDIENA, 5. FEBRUĀRIS

TV3 Sport, 17:50: Joventut – Baxi Manresa (Spānija, ACB)

TV3 Open, 17:55: Baskonia – Zaragoza (Spānija, ACB)

Best4sport 17:55: Pallacanestro Trieste – EA7 Milano (Itālija, Lega A)

TV3 Sport3, 19:25: Real Madrid – Lenovo Tenerife (Spānija, ACB)

TV6 20:00: Orlando Magic – Charlotte Hornets (NBA)