Banku kauss: Sieviešu 3×3 turnīra finālā “Swedbank” – “SEB banka”

10.04.2017

Dalīties

Latvijas Banku basketbola kausa (LBBK) izcīņas ietvaros piekto reizi notiekošā 3×3 basketbola sieviešu turnīra finālā 22. aprīlī sacentīsies “Swedbank” un “SEB banka”, bet par bronzas medaļām cīnīsies “Nordea banka” un “Altum”.

Svētdien, 9. aprīlī O. Kalpaka RTDP sporta zālē notikušajā pamatturnīrā cīņā iesaistījās sešas 3×3 sieviešu komandas. Pēc apļa turnīra rezultātiem kļuva zināmas finālcīņu dalībnieces.

“Swedbank” basketbolistes izcīnīja uzvaras visās piecās spēlēs, pirmo reizi LBBK vēsturē iekļūstot finālā. “Rocket Bean Roastery” zelta mačā “Swedbank” mērosies spēkiem ar “SEB banku”, kurai tā būs otrā finālspēle pēc kārtas. Pirms gada “SEB banka” ieguva sudraba medaļas, izšķirošajā mačā zaudējot “Citadele bankai”.

Bronzas spēlē piedalīsies “Nordea banka”, kam tikai nedaudz pietrūka līdz iekļūšanai finālā, un uzticīgās turnīra dalībnieces no “Altum”. Pamatturnīrā piekto vietu izcīnīja “Citadele banka”, bet sesto vietu – “Swedbank 2”.

Par 3×3 sieviešu pamatturnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva “Swedbank” uzbrukuma līdere Alise Sāmīte, kura piecās spēlēs kopā guva 28 punktus. Tikai nedaudz atpalika Zane Zeltiņa (“Nordea banka”) – 25 punkti. Trešo vietu dalīja Laima Šmeliņa (“SEB banka”) un Sanita Krieviņa (“Citadele banka”) – pa 16 punktiem.

Izšķirošās cīņas par medaļām notiks sestdien, 22. aprīlī O. Kalpaka RTDP sporta zālē. Plkst. 14:00 spēlē par 3. vietu mērosies spēkiem “Nordea banka” un “Altum”, bet plkst. 14:30 sāksies “Rocket Bean Roastery” finālspēle ar “Swedbank” un “SEB bankas” basketbolistu dalību.

LBBK iesaka: “Rocket Bean Roastery” – grauzdētava, kafejnīca un veikals Rīgā, Miera ielā 29/31.

Informācija par LBBK 3×3 sieviešu turnīru.

Attēlā: LBBK 3×3 sieviešu turnīra dalībnieces