Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība atgriežas “Arēnā Rīga”


https://www.bezrindas.lv/lv/latvija-slovakija-fiba-eurobasket-2025-kvalifikacija/12560/

2025. gada septembrī FIBA EuroBaket 2025 finālturnīrs notiks Rīgā, un Latvijas vīriešu valstsvienībai ir garantētas tiesības piedalīties lielajos basketbola svētkos.

Tomēr līdzdalība kvalifikācijas turnīrā nebūs tikai  formalitāte.

Tā būs IESPĒJA:

satikties – komandai ar tās lielisko “6. spēlētāju” un “6. spēlētājam” ar komandu, kas FIBA rangu tabulā pirmo reizi pakāpusies līdz 8. vietai un, mainoties sastāvam, nemaina spēles stilu un uzvarētāju mentalitāti;

uzlabot komandas oficiālo spēļu bilanci;

ieskrieties jau šovasar gaidāmajam pārbaudījumam – olimpiskajam kvalifikācijas turnīram;

valstsvienības sastāvā atgriezties savainojumu dēļ kādu brīdi nespēlējušiem basketbolistiem un iesaistīt jaunus spēkus;

izbaudīt valstsvienības spēlēs pēdējos gados ierasto svētku gaisotni un kopā nodziedāto valsts himnu.

Latvijas valstsvienība pirmo reizi savu skatītāju priekšā stāsies kā 2023. gada Pasaules kausa izcīņas 5. vietas ieguvēja un FIBA rangu tabulas 8. labākā komanda.

Slovākijas izlase FIBA rangu tabulā ieņem 60. vietu un līdz šim ne reizi nav kvalificējusies lielo sacensību finālturnīriem.

Astoņās savstarpējās spēlēs Latvijas komanda izcīnījusi astoņas uzvaras, bet slovāku pēdējā viesošanās reizē “Arēnā Rīga” 2021. gada 29. novembrī latvieši aizraujošā cīņā virsroku guva tikai pēdējā ceturtdaļā – 82:74.

Izmanto iespēja atbalstīt spēlētāja izraudzītu sporta skolu!

Latvijas Basketbola savienība piedāvā iespēju 2 EUR no iegādātas biļetes cenas novirzīt kādai sporta skolai, kurā izaudzis valstsvienības dalībnieks.

Ja vēlies to izmantot, aktivizē funkciju “Es izvēlos ziedot” un izraugies kādu sporta skolu no spēlētāju izveidotā saraksta (biļetes cena nemainās).

Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bez maksas (neaizņemot atsevišķu sēdvietu).

Mūsu zeme – Latvija!